Manicure-Elegancja Francja

manicure mkotów

Manicure w dzisiejszych czasach może wykonać teoretycznie każda kobieta ale czy wiesz jak powstał manicure-zdobienie paznokci i kiedy?

"Manicure wykonywano już przed kilku tysięcy laty już za czasów
faraonów. W ich grobach znajdowano zestawy do takich zabiegów. Co ciekawe pierwsze ozdoby wykonywano ciemnoczerwonym barwnikiem inaczej zwanym " alkaniną" a także barwnikiem pozyskiwanym z pędów lawsonii bezbronnej czyli henną. Hennę bardzo często mieszano z mleczkiem wapiennym co nadawało mu kolor ciemnego brązu. Do dnia dzisiejszego tego typu zabiegi cieszą się popularnością w krajach Indyjskich i arabskich." cyt. z Pallmabella

Tak to się zaczęło. Ale w latach 20-30 nastąpił totalny postęp w stylizacji, zaczęto wymyślać chemiczne utwardzacze, które często były o tak intensywnym zapachu że nie można było wytrzymać nawet w ich obecności. Obecnie każda z pań która choć raz odwiedziła salon manicure zauważyła że stosowane preparaty są praktycznie bezwonne.

Kobieta to takie stworzenie boże, które już od samego początku chciała wyglądać pięknie i wyjątkowo dbając o swoją urodę-włosy, skóra, makijaż, paznokcie. Mamy rok 2015 i jest to czas w którym wspomniane przed chwilą zabiegi kosmetyczne stały się normą. Makijaż wykonujemy przed każdym wyjściem, układamy włosy czy malujemy paznokcie.

Dzisiaj kobieta chcąca wyglądać wyjątkowo musi poświecić sporo czasu na sprawy kosmetyczne ale są czynności które warto oddać w ręce specjalistów. Same sobie w domu nie wykonamy profesjonalnego manicure hybrydowego dlatego należy udać się do sprawdzonej manicurzystki, która doradzi i wykona wymarzony manicure.

Ceny manicure są na takim poziomie że na taki zabieg może pozwolić sobie każda dziewczyna-każda która chce się wyróżnić wśród innych ludzi, kobiet, chcąca sprawić że to ona właśnie będzie w centrum uwagi.

PIELĘGNACJA DŁONI

manicure bez malowania 30zł

manicure z malowaniem 40zł

manicure french 50zł

malowanie kolorem + opiłowanie 20zł

malowanie french + opiłowanie 25zł

manicure hybrydowy 70zł

manicure hybrydowy french 80zł

zdjęcie hybrydy 10zł

malowanie hybrydowe 30zł

malowanie hybrydowe french 40zł