Manicure na 2016r.

Witam serdecznie w nowym roku 2016. Wiele z was spędziło zapewne sympatyczne i miłe chwile podczas świąt Bożego Narodzenia jak również wyczekiwanego Sylwestra. Wszystkim Moim stałym i nowym klientkom zyczę wszystkiego naj lepszego oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku.

Święta i  przełom roku to czas gdzie my kobiety chcemy zabłysnąć przed swoimi partnerami, rodziną czy znajomymi to czas gdzie szczególną uwagę poświęcamy swojej urodzie i swoim paznokciom oczywiście. Warto tutaj podkreslić że piekne dłonie i paznokcie to wizytówka kobiety zadbanej i eleganckiej takiej na którą wszycy do okoła zwracają uwagę.

Ale minęły swięta, sylwester a przed nami wielkimi krokami zbliża się karnawał czas licznych imprez i kolejna okazja aby błysnąć wsród znajomych pieknym manicurem i wyjatkowymi zdobieniami paznokci. Karnawał tez się skończy i wrócimy do szarej rzeczewistości i codzinności w której równiez możemy wyglądać pieknie i olśniewajaco.

Nie ważne jaka okazja czy święto nasze dłonie powinny wyglądać zawsze zjawiskowo i zaskakująco. Powinnyśmy dbać o nie bo tak jak wspomniałam powyżej to nasza wizytówka-manicure na Mokotowie w Warszawie u Doroty.