Tel.

504 709 504

Email

doris1130@wp.pl

Godziny Otwarcia

Pon - Pią: 8:00 - 21:00 sob 9-16

0
(0)

Zniecierpliwieni klienci dopytują kiedy będzie otwarty Nasz salon, kiedy skorzystają z usług fryzjera i manicurzystki?

Jak wszystkim wiadomo Od około dwóch miesięcy obowiązują nas wszystkich ograniczenia w poruszaniu się jak również nie możliwość korzystania z większości usług w tym także w naszym studiu.

Piękna wiosenna pogoda sprawia że wszyscy mają już dosyć izolacji i ograniczeń, każdy z nas marzy o tym by ten specyficzny czas związany z korona wirusem już się skończył.

Wiele osób, zarówno panie i panowie z niecierpliwością czekają na zniesienie wspomnianych graniczeń i już planują swoje wizyty w salonach urody.

Kiedy pójdziemy do fryzjera lub na Manicure?

Jak informuje strona rządowa od 20.04.2020 nastąpiło odmrażanie kolejnych obostrzeń, niestety na wizytę u fryzjera Mokotów trzeba będzie jeszcze zaczekać ponieważ dostęp będzie możliwy dopiero w 3 etapie gov.pl

Będzie co strzyc! Fryzjerzy już ostrzą swoje nożyczki i maszynki.

Zdjęcie z przymrużeniem oka, wiele osób ma już bujne włosy na głowie a to jest potencjał na stworzenie nowych fryzur lub trendów, w internecie możemy trafić na śmieszne grafiki przedstawiające trendy na 2020r. Mamy nadzieje że aż tak to nie będzie.

Z niecierpliwością odliczamy do otwarcia drzwi Naszego salonu. Czekamy na Was drodzy klienci, jednocześnie zapewniamy dla was usługi na najwyższym poziomie z uwzględnieniem procedur higieny.

Bądźcie zdrowi i do zobaczenia.

Spodobał Ci się wpis?

Oceń go na pięć gwiazdek!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Polecane wpisy