Tel.

504 709 504

Email

doris1130@wp.pl

Godziny Otwarcia

Pon - Pią: 8:00 - 21:00 sob 9-16

Makijaż na Mokotowie Cennik

Dzisiaj makijaż to codzienność ale są również różnego typu okazje gdzie warto zgłosić się do specjalisty w celu profesjonalnego  jego wykonania, sprawdź co oferujemy:

Makijaż dzienny
80.00
Makijaż imprezowy
110.00
Makijaż ślubny od 200 do 350zł cenie makijaż próbny
250.00
Możliwość wykonania makijażu klienta za dopłatą
0.00

Spraw sobie Profesjonalny Makijaż na Mokotowie


Codziennie jest wiele okazji na to by wyglądać pięknie i świeżo warto więc zaskakiwać swoim wyglądem i tym samym zwracać uwagę otoczenia. Jednym ze znanych od stuleci sposobem jest profesjonalny makijaż na Mokotowie. stosowany przez kobiety by zwiększyć swoją atrakcyjność.

Profesjonalny Makijaż na Mokotowie to jedna z popularnych form ozdabiania swojej twarzy, można go wykonywać samodzielnie w domu jak również profesjonalnie u specjalisty z zakresu make-up. Gwarancje udanego makijażu a co za tym idzie udanego dnia da Ci tylko i wyłącznie specjalista od tworzenia makijażu w salonie kosmetycznym.

Specjalista od profesjonalnego makijażu na Mokotowie sprawi że Twoja twarz rozbłyśnie wśród znajomych i na każdej imprezie, dopasuje kolory i odcienie do Twojej kreacji i karnacji. Piękny makijaż to również udany Sylwester na którym zawsze warto wyglądać pięknie i wyjątkowo.

Zadzwoń i umów się już teraz tel. 504-709-504