Tel.

504 709 504

Email

doris1130@wp.pl

Godziny Otwarcia

Pon - Pią: 8:00 - 21:00 sob 9-16

Depilacja Woskiem – Skuteczna i trwała metoda na pozbycie się niechcianych włosków. Sprawdź ofertę i Cennik.

  • Depilacja Wąsik 20zł
  • Depilacja Broda 20zł
  • Depilacja Pachy 30zł
  • Depilacja Ręce 50zł
  • Depilacja Łydki 50zł
  • Depipacja Uda 60zł
  • Depilacja Całe nogi 100zł

Powiedz maszynce do golenia wyraźne NIE!

Wybierz bezpieczną depilację woskiem.

Depilacja woskiem na Mokotowie jako alternatywa dla domowego pobycia się włosów z poszczególnych części ciała. Ze względu na swoją cenę jest najchętniej wybieranym zabiegiem kosmetycznym poprawiającym estetykę i gładkość skóry. 

Depilacja Woskiem- zalety. 

Mocną zaletą zastosowania depilacji woskiem jest z pewnością trwałość efektu, gładka skóra utrzymuje swój stan nawet do czterech tygodni. Inną cechą dodatnią będzie jest to, że depilacja w salonie kosmetycznym jest staranniejsza, osoba dokonująca depilacji ma lepszy dostęp to partii ciała. 

W skrócie depilacja woskiem pszczelim usuwa łodygę włosa wraz z cebulką co wydłuża okres odrastania. Za pierwszym razem depilacji bywa, że odczucia bywają natężone, lecz jest to głównie zależne od wrażliwości skóry oraz umiejętności osoby depilującej. 

Bezpieczeństwo zabiegu depilacji woskiem. 

Bardzo cenimy bezpieczeństwo klienta, dbamy by nasze zabiegi depilacji woskiem w salonie były na najwyższym poziomie. Wykorzystujemy najnowsze technologie, nasz sprzęt jest sterylizowany w autoklavie a sam zabieg odbywa się w komfortowych warunkach. 

Jeśli chcesz zadbać o wygląd swojej skóry, chcesz by była gładka i aksamitna to depilacja woskiem jest jak najbardziej dla Ciebie. 

Stosując się do zaleceń kosmetyczki, która wykonuje depilację unikniesz niepożądanych podrażnień i będziesz się cieszyć zadbanym ciałem o każdej porze roku. 

Co depilujemy woskiem w Naszym salonie? 

Tak jak wspomnieliśmy wcześniej do depilacji używamy wosku. To za jego pomocą usuwamy niechciane włoski z ud, ramion, depilujemy wąsik, brodę, pachy, bikini oraz całe nogi. 

Wszystkie pory roku stanowią okazję by mieć gładkie ciało, więc zapraszamy Ciebie już teraz do umówienia wizyty na depilację woskiem. Zadzwoń i umów dla siebie dogodny termin.  

Zapraszamy do Naszego salonu fryzjersko – kosmetycznego “Studio u Doroty” na Mokotowie. 

Ul. Wielicka 40 lok. U7 Warszawa 

tel. 504-709-504