Tel.

504 709 504

Email

doris1130@wp.pl

Godziny Otwarcia

Pon - Pią: 8:00 - 21:00 sob 9-16

Brwi i Rzęsy Mokotów – Sprawdź Nasz cennik i zabiegi.

Henna brwi na Mokotowie

Henna brwi rzęsy
40.00

Regulacja brwi Warszawa

Regulacja brwi
30.00
Henna brwi regulacja
70.00

Henna rzęs na Mokotowie

Henna rzęsy
30.00

Przedłużanie rzęs Mokotów

Przedłużanie rzęs
180.00

Uzupełnienie rzęs na warszawskim Mokotowie

Uzupełnienie rzęs
150.00

Zadbane Brwi i Rzęsy to atrybut eleganckiej i modnej kobiety mieszkającej na Mokotowie 

Już w okresie starożytnego Egiptu stosowano popularne dzisiaj zabiegi upiększające włosy, brwi i rzęsy, również hennę. Od tego czasu zmieniło się wiele, powstały nowoczesne produkty do stylizacji włosków okolic oka. Dzisiaj hennę brwi czy przedłużanie rzęs wykonujemy profesjonalnie w komfortowych warunkach w salonach kosmetycznych

Zalety Henny brwi i przedłużania rzęs. 

Tego typu zabiegi możemy wykonywać sami w domu. Przed wyjściem do pracy czy na spotkanie. Często bywa, że robimy to niestarannie, szybko a efekt jest niedostateczny. 

Z pomocą przychodzi kosmetyczka, która w zaciszu swojego gabinetu jest w stanie profesjonalnie przeprowadzić stylizację Brwi i Rzęs. 

Decydując się na usługę u profesjonalistki dostajemy gwarancję efektu tzn. Że henna brwi jest wykonana starannie, najlepszymi kosmetykami oraz pozostaje trwała na wiele tygodni. 

To samo tyczy się zabiegu przedłużania rzęs, raz wykonany sprawia, że daje nam radość na co najmniej 3 tyg. 

Po wyjściu z gabinetu kosmetycznego od razu mamy niesamowity rezultat. Oczy nabierają polotu, są wyraziście podkreślone, czujemy się elegancko i modnie. Decydując się na wspomniane stylizacje kosmetologiczne okolic oczu oszczędzamy czas i pieniądze, które możemy przeznaczyć na inne przyjemności. 

Henna Brwi jak i przedłużanie rzęs to zabiegi czasowe, które należy co jakiś czas powtórzyć. Henna to rodzaj farbki, która z czasem traci swój efekt. Dzieje się tak podczas mycia twarzy lub przy stosowaniu płynów micelarnych. 

Gdy wykonamy Przedłużanie Rzęs to po upływie około trzech tygodni należy ponownie odwiedzić kosmetyczkę w celu uzupełnienia włosków. 

Pełny pakiet zabiegów dla brwi i rzęs na Mokotowie i sąsiednich dzielnicach. 

Dobry salon kosmetyczny to taki, który kompleksowo w jednym miejscu wykonuje kilka zabiegów jednocześnie lub które są powiązane ze sobą. W Studio u Doroty w ramach stylizacji brwi i rzęs wykonujemy: hennę brwi i rzęs, hennę brwi wraz z regulacją, hennę rzęs, regulację brwi, przedłużanie rzęs oraz uzupełnienie rzęs. 

Do zabiegów kosmetycznych wykorzystujemy wysterylizowanych narzędzi, rękawiczek oraz odzieży ochronnej- Bezpieczeństwo klienta jest dla nas najważniejsze. 

Wierzymy, że jesteś wyjątkowa i chcesz wyglądać wyjątkowo. Jesteśmy przekonani, że decydując się na Nasze usługi dla brwi i rzęsy Mokotów uzyskasz efekt piękna

Jeśli potrzebujesz informacji na temat stylizacji Brwi i Rzęs to jesteśmy do Twojej dyspozycji na Mokotowie.  

Zadzwoń już dzisiaj a umówimy odpowiedni termin zabiegu. 

Tel. 504-709-504