Godziny Otwarcia

Pon - Pią: 8:00 - 21:00 sob 9-16

Pierwsza Komunia, ślub, randka a może zwykłe odświeżenie swojej fryzury? Kiedy decydujemy się na spotkanie z fryzjerem?

Wydawałoby się że wiosna 2020 będzie kolejnym momentem na spotkanie się w salonie fryzjerskim… Otóż ten rok jest inny niż poprzednie lata, wiele się zmieniło za sprawą korona wirusa. Ten rok będzie wyjątkowy i szczególny pod każdym aspektem życia codziennego, społecznego, gospodarczego. 2020 zapadnie w naszej pamięci na długie lata.

Zapamiętamy ten okres na przykład z powodu jakim jest brak skorzystania z usług fryzjerskich do których byliśmy przyzwyczajeni.

Kiedy najczęściej wybieraliśmy do salonu fryzjerskiego? Fryzjer naszego salonu Mokotów wyjaśnia.

Jesteśmy w momencie najpiękniejszej pory roku czyli wiosny, to właśnie teraz wszystko się rodzi i regeneruje i tak samo jest z nami człowiekami… potrzebujemy odnowienia, zmiany wyglądu by dostosować się panujących trendów czy po prostu zwyczajnie poprawić swój komfort psychiczny.

Natomiast w ciągu całego roku mamy mnóstwo okazji by pięknie wyglądać w nowej fryzurze. Można tutaj wymienić wszelkie uroczystości rodzinne jak śluby, wesela, chrzciny, komunie, urodziny.

Jak nowy styl w ubiorze to koniecznie musi być nowa fryzura, nowa koloryzacja włosów czy strzyżenie. Fryzjer Mokotów to hasło które szukamy w swoim smartfonie to właśnie jego wybieramy na Naszą metamorfozę.

Odpowiadając dalej na zadane powyżej pytanie, na jakie okazje wybieramy się do fryzjera warto dodać że są to wizyty u znajomych, eventy firmowe czy zmiana stanowiska pracy lub nowa praca.

Pewnie nasuwa się wam pytanie kto częściej odwiedza nasz salon fryzjerski na Mokotowie Panie czy Panowie?

Zdecydowanie Panie! Płeć Piękna wybrała fryzjera Mokotów najczęściej jednakże panowie chętnie korzystają ze stałej oferty np. strzyżenia

Fryzjer mokotów na wyjście do klubu

Czy wyjście do klubu i dyskoteki może odbyć się bez szałowej fryzury i fajnego koloru? Oczywiście że może lecz zmiana wspominanego koloru włosów absolutnie sprawi że nasza zabawa będzie udana… a do tego nie trzeba nikogo namawiać.

Polecane wpisy