Godziny Otwarcia

Pon - Pią: 8:00 - 21:00 sob 9-16

W dzisiejszym artykule opowiemy Wam gdzie szukać inspiracji na fantastyczne fryzury i przepiękne paznokcie. Pewnie wiele z Was nie ma z tym problemu lecz są osoby które potrzebują wzorca. I tu przychodzi wszechobecny internet.

Zarówno kobiety jak i mężczyźni chcą wyglądać modnie i niebanalnie a wtedy swoje kroki kierują do salonów fryzjerskich czy salonów manicure gdzie specjaliści zajmują się nimi w sposób profesjonalny przy użyciu najlepszych kosmetyków i narzędzi.

Przed wspomnianą wizytą w naszym ulubionym salonie lubimy pośledzić co się dzieje na salonach, jakie trendy panują w danej chwili, jaki kolor nałożyć na swoje włosy lub pazurki i co robimy? oczywiście bierzemy do ręki swój smartfon, który oferuje nam niezliczone aplikacje w tym modowe.

Modna fryzura? liczne znajdziecie na insta. Tutaj mamy kilka możliwości albo obserwujemy popularne i znane osobistości albo wpisujemy dane hasło w wyszukiwarce. W Lupce po wpisaniu hasła pojawiają się nam Hashtagi pod którymi zgrupowane są dane tematy.

modna fryzura hashtag
https://www.instagram.com/studio_u_doroty/
https://www.instagram.com/p/CBdKV0UhKp8/

Zobaczcie na powyższych obrazkach gdy wpiszemy #tag modne fryzury pojawia się nam dość liczna liczba postów 2841 jest ich sporo ale gdy wpiszemy #HAIRSTYLE tych propozycji będzie ponad 72mln. Jest to opcja dla znalezienia sobie odpowiedniej stylizacji, koloru lub odpowiedniej długości włosów.

Gdzie jeszcze zwracamy uwagę na styl innych ludzi? możemy miedzy innymi wymienić kilka popularnych kanałów jakimi są

  • Telewizja i kanały modowe
  • Czasopisma i katalogi
  • Targi, koncerty
  • Znajomi w pracy oraz ludzie na ulicy

Opcji na modna fryzura oraz manicure jest wiele powyżej tylko kilka przykładów, jeśli macie swoje ulubione to komentujcie. Serdecznie zapraszamy do przeczytania ostatniego artykułu pod tytułem „Jak zdjąć hybrydę” http://paznokcie-doroty.pl/jak-zdjac-hybryde/

Polecane wpisy

Leave A Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 + 1 =