Zabiegi Medycyny Estetycznej Mokotów

Zabiegi Medycyny Estetycznej Mokotów

Zabiegi Medycyny Estetycznej MokotówWspominając Nasz poprzedni wpis w którym mowa była o nowej usłudze „Manicure Hybrydowy SEMILAC NEON” pojawiło się w Naszym salonie kilka nowości. Oprócz wspomnianego manicure NEON na życzenie klientów i klientek wprowadziliśmy profesjonalne zabiegi z zakresu Medycyny Estetycznej.

Jak wiadomo już od wielu lat ludzie pragnęli wyglądać perfekcyjnie i młodo tym samym wymyślono zabiegi poprawiające wygląd twarzy i ciała. Są to min. zabiegi liftingujące oraz zabiegi bardziej skomplikowane tzw. plastyczne wykonywane przez chirurgów lekarzy.

Te pierwsze mogą być wykonywane w salonach kosmetycznych przez wyszkolony i wyspecjalizowany zespół fachowców. Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniom naszych klientów postanowiliśmy wprowadzić do naszego cennika oferty związane właśnie z medycyną estetyczną.

Jakie zabiegi  „Medycyny Estetycznej” oferujemy w Naszym salonie?

Oferta na rynku warszawskim jest bardzo szroka, My postanowiliśmy zaproponować kilka szczególnie popularnych, oto one:

  • Usuwanie zmarszczek toksyną botulinową
  • Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (Juvederm, Filorga)
  • Nici Chirurgiczne liftlingujące (PDO)
  • Mezoterapia igłowa (wraz ze znieczuleniem)
  • Mezoterapia skóry głowy (leczenie wypadania włosów)
  • Leczenie cellulitu – Alidya 1 amp 250 złDermapen (mikronakłuwanie)
  • Peelingi lekarskie

Dlaczego Warto skorzystać z Naszej Oferty?

Z wiekiem nasz skóra się starzeje a tym samym traci sprężystość, tracimy kolagen, który odpowiada za ten stan rzeczy. Na naszej twarzy zaczynają się robić zmarszczki, worki pod oczami, kurze łapki, opadają powieki… My mamy na to receptę w postaci zabiegów kosmetycznych z wykorzystaniem kwasu hialuronowego na które zapraszamy klientów borykających się z tymi problemami w praktycznie każdym wieku.

Kolejnym bardzo popularnym zabiegiem przez Nas oferowanym jest Mezoterapia bezigłowa na dekolt, szyję, twarz, dłonie oraz na części ciała jak brzuch oraz pośladki.

W ostatnim czasie klienci chwalą sobie sposób leczenie wypadania włosów jakim jest „leczenie wypadania włosów osoczem bogatopłytkowym’.

Paniom polecamy szczególnie leczenie cellulitu czy mikro nakłuwanie oraz peelingi lekarskie.

Zabiegi Medycyny Estetycznej Mokotów wykonujemy tylko i wyłącznie po wstępnej konsultacji lekarskiej, która w dniu zabiegu jest bezpłatna.

Kilka ciekawostek na temat medycyny estetycznej i plastycznej znajdziecie  tutaj

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *